تازه ها

صفحه اصلی تازه هاپوشش پانل با رویکرد گرافیک محیطی در سازه‌های اوکتانورم

پوشش پانل با رویکرد گرافیک محیطی در سازه‌های اوکتانورم

پوشش پانل با رویکرد گرافیک محیطی در سازه‌های اوکتانورم

تاریخ : 1396/02/18

یکی از راهکارهای اوکتانورم برای دیوار غرفه‌ها استفاده از گرافیک محیطی برای پوشش پانل‌ها است. قبلا در مورد انواع پوشش پانل غرفه‌های نمایشگاهی صحبت شد و عنوان کردیم که این پانل‌ها می‌توانند از جنس MDF، فلزی یا پارچه کشی تهیه شوند.

 

گرافیک محیطی حوزه‌های زیادی از هنر را در بر می‌گیرد. شامل گرافیک، معماری، طراحی داخلی، منظره، طراحی صنعتی که همگی بر جنبه‌های بصری ارتباط، هویت  و ارائه اطلاعات تمرکز داشته و سعی می‌کنند بین مخاطبان و مکان پیوندی قوی ایجاد نمایند.

 

سابقه این نوع طراحی به قدمت زندگی انسان‌های غارنشین بر می‌گردد، زمانی که انسان داستان‌های خود را بر روی دیوارهای غار نقاشی می‌کرد. هر چند در  دوران مدرن این حرفه تنها 40 سال است که به صورت رسمی معرفی شده و اجرا می‌شود. گرافیک محیطی منعکس کننده ماهیت گسترده ارتباط انسان با محیط است که باعث می‌شود در نهایت فرد تجربه مطلوب‌تر و دلپذیر‌تری از محیط داشته باشد. به علاوه، این رویکرد تحولی است در طراحی داخلی غرفه‌های نمایشگاهی.

 

گرافیک محیطی از موثرترین ابزارهای تاثیر گذاری بر رفتار مصرف کننده است که از آن در تبلیغات و حتی فرهنگ سازی در بین افراد جامعه بهره گرفته می‌شود. گرافیک تنها هنر نیست بلکه می‌تواند یک رسانه باشد. بنابراین مدیران می‌توانند با انتخاب این رویکرد در پوشش پانل غرفه ها، برند خود را متمایز سازند و در ذهن مشتریان جا بیندازند.

 

 

در ادامه می‌توانید فیلم مربوط به این نوع پوشش پانل را مشاهده کنید.