تازه ها

صفحه اصلی تازه هاراهکارهای اوکتانورم برای دیوار غرفه‌ها

راهکارهای اوکتانورم برای دیوار غرفه‌ها

راهکارهای اوکتانورم برای دیوار غرفه‌ها

تاریخ : 1396/02/18

دیوارهای "اوکتا" یک سیستم منعطف برای طراحی دیوار غرفه‌های نمایشگاهی است. این نوع دیوار با مساحت زیاد، سطحی که برای تبلیغ محصولات و خدمات خود لازم دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پوشش دیوار می‌تواند از جنس پارچه کشی یا پانل‌های ام دی اف چوبی باشد و با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژیکی ارائه شده برای حاشیه سیلیکونی سقف‌ها و قلاب‌ها و حلقه‌های مورد استفاده در آن‌ها، می‌توان به راحتی، سریع و بدون هیچ‌گونه ابزار اضافی این پوشش را عوض کرد.

 

 

ویژگی : منعطف از تمام جنبه‌ها

دیوارهای اوکتا به دلیل اینکه یک سیستم منعطف به حساب می‌آید، ساخت سازه‌های متعددی را به لحاظ سایز و شکل امکان پذیر می‌سازد. از آنجایی که دیوارهای اوکتا را می‌توان به صورت دیوارهای استاندارد یا پارتیشن (جداکننده) مورد استفاده قرار داد، بنابراین شما فضای کافی برای تبلیغات را در اختبار خواهید داشت.

استفاده از انواع لوازم جانبی به شما امکان اضافه کردن کاربری‌های مفید مانند درب، قفسه کتاب و یا نورپردازی مناسب را می‌دهد.

 

 

تنها یک فرد و یک ابزار کافی است

نصب این دیوارها بسیار سریع و راحت است. تنها چیزی که برای سرهم بندی و پیاده سازی لازم دارید، پیچ گوشتی است. لازم نیست مانند سیستم سازه‌های دیگر دانش تخصصی در مورد استاتیک داشته باشید. این موضوع باعث می‌شود بتوانید در زمان صرفه جویی کرده و هرکسی می‌تواند سازه‌های غرفه را نصب کند.

 

در ادامه می‌توانید فیلم‌های مربوط به این نوع دیوارها با انواع پوشش را ببینید.